ورود به حساب کاربري

درباره ما

شرکت "آفاق خودرو موتور" با نام قدیم "آفاق مزدا" در سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را در بازار قطعات خودرو در شهر تهران با تامین قطعات خودروهای مزدا برای مشتریان خود آغاز نموده و با تلاش روزافزون مدیریت و کارکنان خود همواره درصدد گسترش حوزه فعالیت خود بوده است.
شرکت آفاق خودرو موتور با توجه به رسالت و رویکرد خود از سال 1390 اقدام به معرفی برند اختصاصی AK MOTOR در زمینه قطعات خودروهای سواری نموده است تا این مجموعه بتواند حضور و جایگاه خود را بیش از پیش نمایان و متمایز بودن محصولات خود را به همگان اثبات نماید.
 امروز پس از سال ها تلاش، "آفاق خودرو موتور" به یکی از قطب های تامین قطعات خودروهای ژاپنی تبدیل شده است .
شرکت آفاق خودرو موتور با هدف ایجاد مطلوبیت حداکثری در کیفیت و قیمت، همواره در تلاش است تا در کشور عزیزمان ایران، به شرکتی ارزش آفرین، صاحب برند و مشتری مدار درحوزه واردات و عرضه قطعات یدکی خودرو مبدل شود. این شرکت در سال های متمادی فعالیت خود ، همواره به دنبال برترین تولید کنندگان قطعات یدکی OEM و After Market بوده است.

 ماموریت این شرکت توسعه بازارهای خود، گسترش شبکه فروش در سراسر ایران و همچنين تأمين و توزيع كليه قطعات يدكي خودروهای ژاپنی با شناسایی تامین کنندگان مطمئن و صاحب برند همراه با منابع نیروی انسانی و پشتوانه مالی قوی می باشد.برچسب ها: آفاق خودرو موتور آفاق مزدا AK Motor مزدا قطعات یدکی الیگ
محصولات  |   گالري  |   اخبار   |   تماس با ما نشانی: تهران- خیابان جمهوری- خیابان ملت- کوچه میر شریفی-پلاک 27- واحد 5 آفاق فکس: 36059817 تلفن: 36059817
ما را دنبال کنيد